Etlik Evden Eve Nakliyat

adora nakliyat araçlar

Adora Nakliyat şirketimizin kuruluş amacı; uygun fiyata nakliyatı ve aynı zamanda profesyonel bir hizmeti müşterilerine sunmaktır. Etlik nakliyat; bütün önlemleri alarak eşyaları kamyona yerleştirir. Yolda oluşabilecek sorunları tamamen ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınızı sabitliyoruz. Dikkatli bir şekilde titizlik ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Herksin bildiği üzere nakliyat çok zor bir iştir. Bu durumda hem şirket hem de müşteri zorlanır. Biz müşterilerimizin zorluklarını ortadan kaldırıyoruz. Onlara konforlu bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Firmamız; Etlik şehirlerarası nakliyat, Etlik ofis taşıma, Etlik asansörlü nakliyat ve Etlik evden eve nakliyat hizmetlerini sizlere sağlıyoruz. Siz de konforlu bir taşımacılık süreci geçirmek istiyorsanız muhakkak bize ulaşmalısınız ve hemen randevunuzu oluşturmalısınız.

Profesyonel Nakliye Ekibi

Etlik nakliye olarak eşyalarınızın paketlenmesi profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılır. Düzgün bir şekilde yapılan paketlemenin sonrasında eşyaların zarar görmeyeceğinin bilicindeyiz. Bu sebeple de eşyalarınızı titizlik ile paketleyip ambalajlıyoruz. Etlik nakliye fiyatları değişiklik gösterir. Bunun sebebi eşyaların miktarı ve nereye taşınacağıdır. Firmamız fiyat olarak ucuz teklifler veriyor. Çünkü müşterilerimizi önemsiyoruz ve onlara uygun fiyata hizmet verme taraftarıyız. Etlik taşımacılık firmamızda bulunan nakliye ekipleri profesyonel ve bilgili bir ekiptir. Firmamızda sıradan ve bilgisiz kişiler bulunamaz. Her birini özel eğitimelrden geçiriyoruz. Siz de eşyalarınızı profesyonel ve uzman niteliğe sahip olan kişilere teslime etmek için Etlik ev taşıma firmasını tercih edebilirsiniz. Hafta içi ve istediğinize göre hafta sonu hizmet sunabiliyoruz.

Nakliyat Sigortası ve Sözleşmesi

Taşınmadan evvel yapılacak olan işlemler; taşımacılık sözleşmesi olarak sıralanır ve daha sonra müşteri ve şirket tarafından imzalanır. Eğer ki bu durumda taşımacılık esnasında ya da ambalajlama esnasında eşyalarda bir problem oluşur ise bütün sorumluluğu şirket üstlenir. Deneyimli nakliyat firması olarak; kusursuz bir şekilde hizmet sunmak bizim hedefimizdir. Günümüzde deneyimli ve güvenilir bir nakliyat firması bulmak oldukça zordur. Biz senelerdir bu sektörde bulunuruz. Bu sebeple de sizle güvenilir bir hizmet sağlarız. Siz de Etlik ucuz nakliyat firmamızdan en kısa zaman içerisinde yararlanabilir ve taşınmanın keyfine varabilirsiniz.

0531 899 61 10