Dikmen Evden Eve Nakliyat

adora nakliyat araçlar

Adora Nakliyat firmamız; bundan 20 sene önce kurulmuştur. Kuruluş amacımız değerli müşterilerimize %100 memnuniyetli bir şekilde hizmet vermektir. Dikmen nakliyat; bünyesinde profesyonel personeller barındırır. Fiyatlarımız taşınmaların hangi noktada ocağına, eşyaların miktarına, göre değişir. İlk olarak planlama yaparız ve daha sonra hizmetimizi gerçekleştiririz. Dikmen nakliye beklentilerinizi her zaman karşılar. Dikmen evden eve nakliyat ile eşyalarınız istediğiniz yere güvenilir bir şekilde taşınır. İlk defa nakliyat hizmeti alacak olabilirsiniz. Bu sebeple de telaşa kapılmanız mümkündür. Fakat bizden hizmet aldığınızda konforlu bir şekilde taşınmanın keyfini sürersiniz. Siz de Dikmen ucuz nakliyat firmamıza ulaşarak profesyonel ve aynı zamanda ucuz bir şekilde taşınabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma

Evinizde bulunan bütün eşyaları yeni yerine ulaştırdığımız gibi sizlere parça eşya taşıma hizmetini de sunuyoruz. Bizim için eşyaların miktarının önemi yoktur. Amacımız her hizmetimizi layığı ile yerine getirmektir. Dikmen ev taşıma; ofisinizde ve evinizde bulunan parça eşyaları taşır. Eşyalarınız için gerek duyulan kutular, bantlar ve sarmak için patpatlar kullanılır. Bu malzemelerin her birini ekibimiz taşınma işleminin gerçekleştirileceği gün adresinize getirir. Sizin hiçbir ek masrafa girmenize ve bunları düşünmenize gerek yoktur. Siz de Dikmen taşımacılık hizmetimizden faydalanmak için hemen bize ulaşın. Bizden fiyat almadan başka bir yer ile görüşmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü fiyatlarımız müşterilerimizi tatmin edebilecek cinstendir. Aynı zamanda eşyalarınıza da sigorta yapıp, eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Eşyalarınızda herhangi bir problem oluşsa bile bunu şirketimiz karşılıyor. Bu sebeple bize ulaşıp en güvenilir bir şekilde taşınabilirsiniz.

Ev Eşya Depolama

Adora Nakliyat firmamız; Dikmen ofis taşıma, ev eşya depolama, Dikmen asansörlü nakliyat, Dikmen şehirlerarası nakliyat hizmetlerini de kıymetli müşterilerine sunar. Depolama alanlarımız çok geniş olmakla birlikte, birçok eşya sığar. Depolama alanlarımız elemanlarımız tarafından düzenli olarak temizlenir. Eşyalar yerleştirilmeden evvel de temizleme işlemi yapılır. Ardından eşyalar ambalajlanıp kutulara koyulur ve daha sonra depolama alanlarına kaldırılır. Depolama alanlarımız da kamera ve aynı zamanda güvenlik görevlileri vardır. Sizlere her türlü hizmetimizi uygun fiyata veririz. Siz de Dikmen nakliye fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0531 899 61 10