Çankaya Evden Eve Nakliyat

adora nakliyat araçlar

Çankaya da faaliyet gösteren Andora Nakliyat firmamız; birçok yere hizmet verir. Eşyalarınız profesyonel niteliğe sahip olan ekiplerimiz tarafından sökülür ve daha sonra montajlanır. Eşyalarınız sigorta kapsamına alınır ve ardından taşınmaya başlanır. Çankaya nakliyat hizmeti sunan firmamızın geçmişi 20 seneye dayanır. Bu nedenle de Çankaya nakliye birçok deneyime sahip olmuştur ve işini en iyi şekilde yapar.

Ofis ve İş Yeri Taşıma

Adora Nakliyat firması olarak ofis ve iş yeri taşımacılık hizmetini veriyoruz. Ofisinizi, işlerinizi değiştirmek istediğinizde güvenilir bir firma arayışındaysanız hemen bize ulaşın. Çankaya ofis taşıma sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırdır. Ofis ve iş yerleri genel olarak yüksek yerde bulunurlar. Bu sebeple de Çankaya asansörlü nakliyat hizmetini sizlere sağlarız, eşyalarınızı nereye dilerseniz kısa süre içerisinde taşırız. Asansörlerimizin etrafı tamamı ile kapalıdır ve çelikten imalatı gerçekleştirilmiştir. Asansörde eşyalarınızı herhangi bir zarar meydana gelmez. Fiyatlarımız diğer firmalar ile karşılaştırıldığında çok ucuzdur. Çankaya ucuz nakliyat firması olarak biliniriz ve aynı zamanda kaliteli hizmetimiz ile konuşuruz. Siz de Çankaya taşımacılık firmamızdan hizmet talep etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz

Eşya Ambalajlama

Çankaya evden eve nakliyat hizmeti sunan Adora Nakliyat firması; eşya ambalajlama işlemini gerçekleştirdikten sonra eşyaları taşır. Eşyalarınıza değer veriyoruz ve bu sebepten dolayı da her türlü eşyalarınızı ambalajlayıp paketliyoruz. Paketleme yaptığınız için doğal olarak risk düşüyor ve eşyalar sorunsuz olarak istenilen yere ulaşıyor. Çankaya şehirlerarası nakliyat  hizmetimizde ise eşyalarınızı iki defa paketleyerek kutulara yerleştiriyoruz. Amacımız uzun yolda eşyalarınız da darbe çizik gibi sorun ile karşılaşmamasıdır. Çankaya nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi istiyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçmelisiniz. Fiyatlarımızı eşyalarınızın yoğunluğuna ve ulaşacağı yere göre belirliyoruz. Ancak uygun fiyattan taşımacılık hizmeti gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Çünkü bizim için öncelik fiyat değil müşteri memnuniyetidir. Siz de Çankaya ev taşıma firmamızdan yararlanmak istiyorsanız iletişim numaramızı tuşlayarak irtibat kurmanız gerekmektedir. Bize ulaştığınızda ekiplerimizi eşyalarınızın incelemesi için adresinize gönderiyoruz ve randevunuzu oluşturuyoruz.

0531 899 61 10