Akyurt Evden Eve Nakliyat

adora nakliyat araçlar

Adora Nakliyat firmamızın geçmişi 2000 senesine dayanır. Bu uzun zaman süre içerisinde kendimizi her gün geliştirmeye özen gösterdik. Hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak piyasada iyi yerlere gelmekti. Hedefimize ise kısa zamanda ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Akyurt Nakliyat olarak Akyurt’ta bulunan bütün bölgeler hizmet imkânına sahibiz. Akyurt evden eve nakliyat hizmetini almak için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Bize ulaştığınız da hemen ekiplerimizi adresinize gönderiyoruz. Sizlere haftanın her günü 7-24 hizmet imkânı sağlıyoruz. Siz de zorlu taşınma süreçlerinden bıktıysanız bizi tercih ederek kaliteli taşınmanın keyfine varabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Akyurt nakliye olarak asansörlü taşıma hizmetini de devreye sokmuş bulunmaktayız. Akyurt ev taşıma firmamız asansöre ihtiyacınız olduğu zaman portatif asansörler ile gelip taşınma işlemini gerçekleştirir. Günümüzde artık ofisler de yüksek katlarda bulunduğu için asansörler ile taşınma işlemi gerçekleştirilir. Ofisinizi yeni yerine taşımak istiyorsanız Akyurt ofis taşıma firmamıza ulaşım sağlayarak kusursuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Siz de yüksek kata eşya taşımak istiyorsanız Akyurt asansörlü nakliyat ile eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyabiliriz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Adora Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine sigortalı nakliyat hizmeti sunar. Aynı zamanda Akyurt nakliye fiyatları konusunu araştırdığınızda sektörde çok uyguna hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Eşyalarınızın her birine sigorta yapıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz şirketler mevcuttur. Eşyalarınızı sigortalamadan taşıma işlemine başlamıyoruz. Akyurt taşımacılık kalite, profesyonellik, güvenilirlik konusunda her zaman ilk sırada yerini alır. Gerekli olan bütün önlemleri alırız ve daha sonra nakliyat hizmetine başlarız. Ekibimizde yer alan personellerimizin her biri işini bilir ve profesyonel bir şekilde işini yapan kişilerden oluşur. Akyurt şehirlerarası nakliyat hizmetlerini de sizlere sağlarız. Şehir içi ve şehir dışı fiyatları değişiklik gösterir. Siz de Akyurt ucuz nakliyat hizmetimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. İletişim numaramızı arayıp müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz bütün soruları müşteri temsilcimiz detaylı bir şekilde sizlere aktaracaktır. Daha sonra ekspertizi adresinize gönderecektir. Ekspertiz hizmetimiz tamamı ile ücretsizdir. İnceleme çalışmaları sonlandığında; elemanlarımız sizlere fiyat teklifinde bulunacaklardır. Kabul ettiğiniz taktirde randevunuz oluşturulacak ve hemen ardından nakliyat işlemi gerçekleştirilecektir.

0531 899 61 10